mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Bolest hlavy u dětí

Bolest hlavy u dětíBolest hlavy u dětí - jedná se často o nepříjemný zdravotní problém. Jeho řešení záleží na tom, zda je opakující se, či nikoliv.

Jak pomoci s bolestí hlavy dětem?

Bolest hlavy může občas potrápit každé dítě a ve všech věkových kategorií.

V případě, že se jedná spíše o výjimečný stav a zároveň se dítěti nestalo žádné zranění, zaměřil bych se na dostatečný příjem tekutin a přísun čerstvého vzduchu.

Pokud se ale bolesti hlavy u dítěte objevují každý měsíc, nebo i častěji, je vhodné tento problém začít řešit, aby z bolestí hlavy nebyly následně migrény. V případě opakovaných bolestí hlavy u dětí se mi velmi osvědčila Bowenova technika. Jedná se o jemné, ale zároveň velmi účinné ošetření. Jako nejefektivnější se mi osvědčilo toto ošetření dítěti poskytnout 2x po týdnu a následně 2x po čtrnácti dnech. Bolesti většinou vymizí zcela.

Rád bych upozornil, že vše je individuální. Toto je doporučení z mé několikaleté praxe, které bývá nejefektivnější.

Objednání

Vzhledem k tomu, že většinu času trávím u klientů, pro objednání, prosím, využijte ideálně SMS. Na této stránce naleznete nejbližší volné termíny, které Vám mohu nabídnout. Těším se na Vás!

Reference

Zdravotní masáže

Dobrý den,
děkuji za Vaše skvělé masáže pro děti. Vaše masáže jsou nejlepší, s kterými jsme se v Praze setkali. Syna již delší dobu trápily bolesti nohou. Na internetu jsem hledala nějaké vhodné masáže a zjistila jsem, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Musím uznat, že jste úžasný člověk, který své práci opravdu rozumí a hlavně ho baví. Po měsíci Vaší spolupráce bolesti vymizely a je na dětech vidět, že se cítí skvěle.
Těšíme se na příště, Hana