mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
Sportovní masáže pro děti

Bolest v třísle u dětí

Bolest v třísle u dětíBolest v třísle u dětí - většinou se nejedná o vážný zdravotní problém, ale dokáže děti velmi potrápit. Nejčastěji se u dětí setkávám s touto bolestí v těchto případech:

  • po sportu - u dětí, které se věnují sportu, se často jedná o natažený sval
  • růstové bolesti - mohou pobolívat i nohy, ruce, či jiné partie

Jak pomoci s bolestí v třísle u dětí?

V případě tříselných bolestí u dětí bývá pomoc často velmi rychlá a efektivní. Nejvíce se mi osvědčila technika podle Bowenova. Jedná se o ošetření, které bývá velmi účinné. Jako nejefektivnější se mi osvědčilo toto ošetření dítěti poskytnout 3x po týdnu a následně dle potřeby. Bolest zpravidla vymizí úplně a to velmi rychle. V případě, že se jedná o růstové bolesti, je třeba ošetření opakovat cca 1x do měsíce.

Rád bych upozornil, že vše je individuální. Toto je doporučení z mé několikaleté praxe, které bývá nejefektivnější.

Objednání

Vzhledem k tomu, že většinu času trávím u klientů, pro objednání, prosím, využijte ideálně SMS. Na této stránce naleznete nejbližší volné termíny, které Vám mohu nabídnout. Těším se na Vás!

Reference

Dětské zdravotní masáže

Hezký den,
děkuji za Vaše služby, kterých jsem nedávno využila. Vaše návštěva nás moc potěšila. U syna se asi před měsícem vyskytly bolesti zad. Navštívili jsme různá vyšetření, ale nic mu nezjistili. Na Vašich stránkách jsem našla, že poskytujete i zdravotní dětské masáže. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohla využít Vašich služeb. Zdravotní masáž byla velmi intensivní a zároveň uvolňující. Syn se po ní cítil skvěle!
Vaše masáže jsou super a jsme za ně moc rádi! Petra

Datum aktualizace stránky: 2024-5-14