mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Bolest v třísle u dětí

Bolest v třísle u dětíBolest v třísle u dětí - většinou se nejedná o vážný zdravotní problém, ale dokáže děti velmi potrápit. Nejčastěji se u dětí setkávám s touto bolestí v těchto případech:

  • po sportu - u dětí, které se věnují sportu, se často jedná o natažený sval
  • růstové bolesti - mohou pobolívat i nohy, ruce, či jiné partie

Jak pomoci s bolestí v třísle u dětí?

V případě tříselných bolestí u dětí bývá pomoc často velmi rychlá a efektivní. Nejvíce se mi osvědčila technika podle Bowenova. Jedná se o ošetření, které bývá velmi účinné. Jako nejefektivnější se mi osvědčilo toto ošetření dítěti poskytnout 3x po týdnu a následně dle potřeby. Bolest zpravidla vymizí úplně a to velmi rychle. V případě, že se jedná o růstové bolesti, je třeba ošetření opakovat cca 1x do měsíce.

Rád bych upozornil, že vše je individuální. Toto je doporučení z mé několikaleté praxe, které bývá nejefektivnější.

Objednání

Vzhledem k tomu, že většinu času trávím u klientů, pro objednání, prosím, využijte ideálně SMS. Na této stránce naleznete nejbližší volné termíny, které Vám mohu nabídnout. Těším se na Vás!

Reference

Bowenova technika doma

Zdravím Vás,
děkuji za Vaše skvělé masáže. Dcera si asi před týdnem začala stěžovat na bolest šíje. Na internetu jsem našla, že poskytujete i zdravotní dětské masáže. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohla využít Vašich služeb. Vaše ošetření pomocí Bowenovy techniky bylo velmi efektivní a rychlé. Druhý den po ošetření problémy ustaly.
Jsme Vám moc vděčný, Lenka