mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Dětské masáže

Dětské masážeDětské masáže - jmenuji se Petr Vopálka, jsem zdravotní masér terapeut a masážím se věnuji od roku 2011. Poskytuji masáže mobilně, to znamená, že dojíždím za svými klienty domů. Působím v Praze a okolí. V mé nabídce naleznete masáže pro relaxaci a odpočinek, pro regeneraci pohybového aparátu po sportu i masáže zdravotního zaměření. Při masážích využívám i různých technik, které se využívají u nás ve zdravotnictví pro větší účinnost masáže, jako je například postizometrická relaxace, či techniky měkkých tkání. Masáže poskytuji pro děti starší 6-ti let, případně od doby, kdy se věnují svému oblíbenému sportu.

Nejlepší je zkrátka využití služby Dětské masáže. A proč tomu tak je? Protože!

Bowenova technika pro děti

Dobrý den pane Vopálka,
rádi bychom Vám poděkovali za Vaše masáže pro děti. Byli jsme rádi za Vaši návštěvu. Děti si asi před týdnem začaly stěžovat na časté bolesti a křeče v lýtkách.Na internetu jsme našli, že doporučujete Bowenovu techniku. Vaše nabídka nás zaujala. Nabídl jste nám brzký termín ošetření pomocí Bowenovy techniky, které bylo dětem jednak velmi příjemné, ale především jim pomohlo.
Těšíme se na příště, Erika + František

Dětské masáže jsou vhodné

Ideální vyzkoušet Dětské masáže! Sami zjistítě, že to to jenlepší, co můžete pro děti udělat, protože masáže:

  • podpoří fyziologický vývoj dítěte
  • zklidní dětskou pokožku
  • uvolní svalstvo a fascie
  • Dětské masáže je profesionální služba pro děti

Zdravotní masáže

Zdravím Vás Petře,
chtěl bych poděkovat za dětskou masáž. Syn si stěžoval na bolesti na hrudi. Na internetu jsem našel, že poskytujete i zdravotní dětské masáže. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Po Vaší masáži se synovi velmi rychle ulevilo a v noci již hlavně mohl v klidu spát.
Jsme Vám moc vděčný, František

Objednání

Vzhledem k tomu, že většinu času trávím u klientů, pro objednání, prosím, využijte ideálně SMS. Na této stránce naleznete nejbližší volné termíny, které Vám mohu nabídnout. Těším se na Vás!

Reference

Dětské zdravotní masáže

Krásný den,
děkuji za Vaše skvělé masáže. Rádi jsme Vás poznali. Dcera si již asi měsíc stěžovala na bolesti ramene. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Vaše nabídka mne zaujala. Po Vaší masáži se dceři velmi rychle ulevilo a v noci již hlavně mohla v klidu spát.
S pozdravem, Zdeněk