mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Příspěvek na dítě

Příspěvek na dítěObdrželi jste příspěvek na dítě a přemýšlíte, jakým vhodným způsobem ho využít? Pak čtěte dále!

Jaký může být lepší způsob využití tohoto příspěvku, než pro podporu zdraví Vašeho dítěte? Tímto bych Vám rád nabídl některou ze zdravotních, sportovních, či relaxačních masáží!

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem mobilní zdravotní masér terapeut. Poskytuji různé druhy masáží a ošetření pro děti. Působím po Praze a okolí a nejčastěji poskytuji nabízené služby přímo u klientů doma.

Poskytnu Vám rychlé řešení na příspěvek na dítě. Zde je důkaz díky referenci:

Bowenova technika doma

Dobrý den,
děkuji za Vaše skvělé masáže pro děti. Rádi jsme Vás poznali. Dcera si asi před týdnem začala stěžovat na bolest zad v bederní části. Na Vašich stránkách jsem našel, že nabízíte Bowenovu techniku. Dcera říkala, že prý ošetření bylo velmi příjemné a ihned po něm cítila velké uvolnění.
Těšíme se na příště, Vilém

Řešení příspěvek na dítě

Ideální je problému příspěvek na dítě se zbavit ihned! Masáže dětí se doporučují protože:

  • odbourávají bolesti
  • podporují zažívání
  • podpoří přirozenou imunitu dětí
  • nejlepší využití příspěveku na dítě

Bowenova technika

Krásný den Petře,
děkujeme Vám za dětskou masáž. Byli jsme rádi za Vaši návštěvu. Syn si občas stěžuje na bolesti nohou - hlavně v noci. Poslední dobou rychle vyrostl, pravděpodobně se tedy jedná o růstové bolesti. Na Vašich stránkách jsme našli, že doporučujete Bowenovu techniku. Zaujaly nás především Vaše zkušenosti. Nabídl jste nám brzký termín ošetření pomocí Bowenovy techniky, které bylo synovi jednak velmi příjemné, ale především mu pomohlo.
Děkuji, Barbora + Petr

Reference

Bowenova technika

Krásný den Petře,
děkuji Vám za dětskou masáž. Vaše masáže jsou nejlepší, s kterými jsme se v Praze setkali. Dcera si asi před týdnem začala stěžovat na bolest zad v bederní části. Na Vašich stránkách jsem našel, že poskytujete i masáže pro děti. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohl využít Vašich služeb. Nabídl jste nám brzký termín ošetření pomocí Bowenovy techniky, které bylo dceři jednak velmi příjemné, ale především jí pomohlo.
S pozdravem, Vilém