mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Příspěvek na dítě

Příspěvek na dítěObdrželi jste příspěvek na dítě a přemýšlíte, jakým vhodným způsobem ho využít? Pak čtěte dále!

Jaký může být lepší způsob využití tohoto příspěvku, než pro podporu zdraví Vašeho dítěte? Tímto bych Vám rád nabídl některou ze zdravotních, sportovních, či relaxačních masáží!

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem mobilní zdravotní masér terapeut. Poskytuji různé druhy masáží a ošetření pro děti. Působím po Praze a okolí a nejčastěji poskytuji nabízené služby přímo u klientů doma.

Poskytnu Vám rychlé řešení na příspěvek na dítě. Zde je důkaz díky referenci:

Relaxační masáže pro děti

Přeji hezký den,
děkuji Vám za perfektní masáž. Vaše návštěva nás moc potěšila. Dcera si již delší dobu přála vyzkoušet také relaxační masáž. Na internetu jsem hledala nějaké vhodné masáže a zjistila jsem, že poskytujete i relaxační masáže doma pro děti. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Relaxační masáž byla perfektní - velmi příjemná a uklidňující!
Jsme Vám moc vděčný, Anna

Řešení příspěvek na dítě

Ideální je problému příspěvek na dítě se zbavit ihned! Masáže dětí se doporučují protože:

  • odbourávají bolesti
  • podporují zažívání
  • podpoří přirozenou imunitu dětí
  • nejlepší využití příspěveku na dítě

Sportovní masáže

Dobrý den Petře,
děkuji Vám za dětskou masáž. Byli jsme rádi za Vaši návštěvu. Syn se věnuje házené a často má náročné tréninky. Na Vašich stránkách jsem našla, že poskytujete i sportovní dětské masáže. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohla využít Vašich služeb. Sportovní masáž od Vás byla moc příjemná. Syn se po ní cítil skvěle - odpočatý a uvolněný.
S pozdravem, Radka

Reference

Dětské relaxační masáže

Přeji hezký den,
chtěla bych poděkovat za dětskou masáž. Vaše návštěva nás moc potěšila. Děti měly také zájem o relaxační masáž. Na internetu jsem našla, že poskytujete i relaxační dětské masáže. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Vaše nabídka mne zaujala. Relaxační masáže byly perfektní - velmi příjemné a uklidňující!
S pozdravem, Anna