mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
Sportovní masáže pro děti

Příspěvek na dítě

Příspěvek na dítěObdrželi jste příspěvek na dítě a přemýšlíte, jakým vhodným způsobem ho využít? Pak čtěte dále!

Jaký může být lepší způsob využití tohoto příspěvku, než pro podporu zdraví Vašeho dítěte? Tímto bych Vám rád nabídl některou ze zdravotních, sportovních, či relaxačních masáží!

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem mobilní zdravotní masér terapeut. Poskytuji různé druhy masáží a ošetření pro děti. Působím po Praze a okolí a nejčastěji poskytuji nabízené služby přímo u klientů doma.

Poskytnu Vám rychlé řešení na příspěvek na dítě. Zde je důkaz díky referenci:

Relaxační masáže pro děti

Dobrý den,
rádi bychom Vám poděkovali za Vaše skvělé masáže pro děti. Dcera měla také zájem o relaxační masáž. Na internetu jsme našli, že poskytujete i relaxační masáže pro děti. Zaujaly nás především Vaše bohaté zkušenosti. Relaxační masáž se jí moc líbila. Dcera se po masáži cítila odpočatá a uvolněná.
Vaše masáže jsou super a jsme za ně moc rádi! Standa + Anna

Řešení příspěvek na dítě

Ideální je problému příspěvek na dítě se zbavit ihned! Masáže dětí se doporučují protože:

  • odbourávají bolesti
  • podporují zažívání
  • podpoří přirozenou imunitu dětí
  • nejlepší využití příspěveku na dítě

Sportovní masáže

Přeji hezký den,
rádi bychom Vám poděkovali za Vaše skvělé masáže. Vaše návštěva nás moc potěšila. Syn se věnuje házené a často má náročné tréninky. Na internetu jsme hledali nějaké vhodné masáže a zjistili jsme, že poskytujete i sportovní masáže doma pro děti. Zaujaly nás především Vaše zkušenosti. Sportovní masáž prý byla intensivní, ale zároveň příjemná. Syn se po ní cítil úžasně uvolněný a odpočatý.
Jsme Vám moc vděčný, Barbora + Petr

Reference

Zdravotní masáže doma

Dobrý den,
děkujeme Vám za perfektní masáž. Syna již delší dobu trápily bolesti zad. Na internetu jsme hledali nějaké vhodné masáže a zjistili jsme, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Zdravotní masáž od Vás byla velmi příjemná a uvolňující. Syn se po ní cítil velmi dobře!
Děkuji, Jana + Karin

Datum aktualizace stránky: 2024-5-14