mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
Sportovní masáže pro děti

Růstové bolesti u dětí

Růstové bolesti u dětíRůstové bolesti u dětí - nejedná se o vážný zdravotní problém, ale velmi často dokáže děti velmi potrápit. Děti si často stěžují na bolesti nohou, či třísel, někdy rukou, nebo výjimečně i jiných partií a to především v noci, když jsou v klidu a mají usnout.

Jak pomoci s růstovými bolestmi?

Nejčastěji trápí děti, které rychle rostou, a setkávám se s nimi u dětí různých věkových kategorií.

Naštěstí pomoc nebývá složitá, je velmi efektivní a rychlá. Při růstových bolestech u dětí se mi osvědčila technika podle Bowenova. Jedná se o ošetření, které bývá dětem spíše příjemné. Jako nejefektivnější se mi osvědčilo toto ošetření dítěti poskytnout 3x po týdnu a následně jednou za měsíc až 2 měsíce. Bolest zpravidla vymizí úplně a to již po 2 ošetření. Aby se neopakovala, je vhodné doporučené opakování.

Rád bych upozornil, že vše je individuální. Toto je doporučení z mé několikaleté praxe, které bývá nejefektivnější.

Objednání

Vzhledem k tomu, že většinu času trávím u klientů, pro objednání, prosím, využijte ideálně SMS. Na této stránce naleznete nejbližší volné termíny, které Vám mohu nabídnout. Těším se na Vás!

Reference

Sportovní masáže

Hezký den,
chtěl bych poděkovat za perfektní masáž. Vaše návštěva nás moc potěšila. Syn se věnuje závodně tenisu a často má hodně náročné tréninky. Na internetu jsem našel, že poskytujete i masáže pro děti. Velmi se mi také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Sportovní masáž prý byla intensivní, ale zároveň příjemná. Syn se po ní cítil úžasně uvolněný a odpočatý.
Vaše masáže jsou super a jsme za ně moc rádi! Radek

Datum aktualizace stránky: 2024-5-14