mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Růstové bolesti u dětí

Růstové bolesti u dětíRůstové bolesti u dětí - nejedná se o vážný zdravotní problém, ale velmi často dokáže děti velmi potrápit. Děti si často stěžují na bolesti nohou, či třísel, někdy rukou, nebo výjimečně i jiných partií a to především v noci, když jsou v klidu a mají usnout.

Jak pomoci s růstovými bolestmi?

Nejčastěji trápí děti, které rychle rostou, a setkávám se s nimi u dětí různých věkových kategorií.

Naštěstí pomoc nebývá složitá, je velmi efektivní a rychlá. Při růstových bolestech u dětí se mi osvědčila technika podle Bowenova. Jedná se o ošetření, které bývá dětem spíše příjemné. Jako nejefektivnější se mi osvědčilo toto ošetření dítěti poskytnout 3x po týdnu a následně jednou za měsíc až 2 měsíce. Bolest zpravidla vymizí úplně a to již po 2 ošetření. Aby se neopakovala, je vhodné doporučené opakování.

Rád bych upozornil, že vše je individuální. Toto je doporučení z mé několikaleté praxe, které bývá nejefektivnější.

Objednání

Vzhledem k tomu, že většinu času trávím u klientů, pro objednání, prosím, využijte ideálně SMS. Na této stránce naleznete nejbližší volné termíny, které Vám mohu nabídnout. Těším se na Vás!

Reference

Dětské zdravotní masáže

Dobrý den pane Vopálka,
ráda bych Vám poděkovala za Vaše masáže pro děti. U dětí se asi před měsícem vyskytly migrény. Na internetu jsem našla, že poskytujete i masáže pro děti. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohla využít Vašich služeb. Musím uznat, že jste úžasný člověk, který své práci opravdu rozumí a hlavně ho baví. Po měsíci Vaší spolupráce bolesti vymizely a je na dětech vidět, že se cítí skvěle.
Moc děkujeme za rychlou pomoc, v případě potřeby se opět rádi ozveme, Anna