mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Růstové bolesti u dětí

Růstové bolesti u dětíRůstové bolesti u dětí - jedná se o náhlou událost, či dlouhodobý problém? Je třeba rychlé, ale efektivní řešení, rád Vám pomohu.

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem zdravotní masér terapeut. Mimo jiné dětem poskytuji i zdravotní masáže a ošetření v případě bolestí (nejen) pohybového aparátu, které rychle uleví a pomůže. Dále rád poradím a vysvětlím vhodné kompenzační cvičení, pomocí kterého lze těmto stavům předcházet.

Poskytnu Vám rychlé řešení na Růstové bolesti u dětí. Zde je důkaz díky referenci:

Zdravotní masáže doma

Zdravím Vás Petře,
děkuji za Vaše masáže pro děti. Rádi jsme Vás poznali. Dcera si stěžovala na bolesti zad. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že poskytujete i zdravotní dětské masáže. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohl využít Vašich služeb. Zdravotní masáž byla velmi intensivní a zároveň uvolňující. Dcera se po ní cítila skvěle!
Moc děkujeme za rychlou pomoc, v případě potřeby se opět rádi ozveme, František

Řešení Růstové bolesti u dětí

Ideální je problému Růstové bolesti u dětí se zbavit ihned! Masáže dětí se doporučují protože:

  • odbourávají bolesti
  • podporují zažívání
  • podpoří přirozenou imunitu dětí
  • Růstové bolesti u dětí se ihned odstraní

Dětské relaxační masáže

Hezký den Petře,
rádi bychom Vám poděkovali za Vaše skvělé masáže pro děti. Rádi jsme Vás poznali. Dcera se synem si již delší dobu přáli vyzkoušet také relaxační masáže. Na internetu jsme našli, že poskytujete i relaxační masáže pro děti. Relaxační masáže si náramně užili. Prý byly tak příjemné, že dokonce u nich na chvíli i usnuli.
Určitě se brzy opět ozveme, Jana + Karin

Reference

Zdravotní masáže pro děti

Přeji hezký den,
děkuji Vám za dětskou masáž. Velmi jste nám pomohl. Děti si stěžovali nabolesti za krkem. Na Vašich stránkách jsem našla, že poskytujete i zdravotní masáže doma pro děti. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohla využít Vašich služeb. Po Vašich masážích se dětem velmi rychle ulevilo a v noci již hlavně mohly v klidu spát.
Vaše masáže jsou super a jsme za ně moc rádi! Lucka