mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Zdravotní versus sportovní masér

Bohužel se, stále setkávám s tím, že ne všichni zákazníci si uvědomují rozdíl mezi masérem pro zdravotnická zařízení a masérem se základním kurzem, tedy masérem pro sportovní a relaxační masáže.

Masér pro sportovní a relaxační masáže

Masér pro sportovní a relaxační masáže absolvoval základní 150 hodinový kurz. Tento kurz spadá pod Ministerstvo školství. Na základě tohoto kurzu si může požádat o živnostenský list a poskytovat masáže za účelem podpory regenerace a relaxace. Může pracovat pouze se zdravými klienty a neřeší žádné zdravotní problémy.

V případě absolvování příslušných kurzů může poskytovat i další druhy masáží, jako například masáž lávovými kameny, havajskou masáž, indickou masáž a podobně, ale stále pouze za účelem relaxace.

Masér pro zdravotnická zařízení

Zdravotní masér musí absolvovat náročné vzdělání včetně praxe ve zdravotnickém zařízení. Toto vzdělání spadá pod Ministerstvo zdravotnictví, a tedy po úspěšném složení závěrečných zkoušek se jedná o zdravotní personál. Tento masér již může poskytovat masáže z relaxačních, sportovních, ale i zdravotních důvodů. Pomáhá tedy i v případě různých zdravotních problémů.

Masér terapeut

Masér terapeut je ještě pokračující vzdělání určené pro maséry, kde jsem se naučil ještě efektivněji řešit řadu zdravotních problémů.

Toto je jednoduché a jednoznačné dělení masérů podle kterého poznáte, co od kterého byste měli očekávat..

Zpět na dotazy

Zdravotní masér terapeut

mobilní masér

Reference

Relaxační masáže pro děti

Dobrý den,
děkuji za Vaše skvělé masáže. Vaše masáže jsou nejlepší, s kterými jsme se v Praze setkali. Syn měl také zájem o relaxační masáž. Na internetu jsem hledala nějaké vhodné masáže a zjistila jsem, že poskytujete i relaxační dětské masáže. Relaxační masáž se mu moc líbila. Syn se po masáži cítil odpočatý a uvolněný.
Vaše masáže jsou super a jsme za ně moc rádi! Anna

Certifikáty opravňující mne poskytovat zde nabízené služby

Instruktor fitness
Masér pro sportovní a rekondiční masáž
Zdravotní masér
Diagnostika a strečink
Kinesiotaping
Masér - rekondiční specializace
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika