mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Migréna u dětí

Migréna u dětíMigréna u dětí - jedná se o velice nepříjemný zdravotní problém, který dokáže dítě výrazně omezit v jeho běžných aktivitách. Migréna se projevuje opakovaně bolestí hlavy a někdy i zvracením.

Jak pomoci s migrénou dětem?

Migrény mohou trápit děti všech věkových kategorií a mohou se opakovat i několikrát do měsíce.

Krátký akutní problém lze často mírnit léky, ale z dlouhodobého hlediska to není ideálním řešením.

V případě opakovaných migrén u dětí se mi velmi osvědčila Bowenova technika. Jde o jemné ošetření, které je dětem příjemné. Bohužel migrén se většinou nelze zbavit rychle a zároveň úplně. Jedná se tedy spíše o dlouhodobější spolupráci, ale za to lze bolesti často eliminovat velice výrazně a to bez užívání jakýchkoliv léků. Jako nejefektivnější se mi osvědčilo toto ošetření dítěti poskytnout 4x po týdnu a následně udržování jednou měsíčně.

Rád bych upozornil, že vše je individuální. Toto je doporučení z mé několikaleté praxe, které bývá nejefektivnější.

Objednání

Vzhledem k tomu, že většinu času trávím u klientů, pro objednání, prosím, využijte ideálně SMS. Na této stránce naleznete nejbližší volné termíny, které Vám mohu nabídnout. Těším se na Vás!

Reference

Relaxační masáže doma

Dobrý den pane Vopálka,
děkuji Vám za dětskou masáž. Vaše masáže jsou nejlepší, s kterými jsme se v Praze setkali. Syn má velmi rád relaxační masáže. Na internetu jsem hledala nějaké vhodné masáže a zjistila jsem, že poskytujete i relaxační dětské masáže. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohla využít Vašich služeb. Relaxační masáž byla perfektní - velmi příjemná a uklidňující!
Těšíme se na příště, Hana