mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
Sportovní masáže pro děti

Migréna u dětí

Migréna u dětíMigréna u dětí - jedná se o velice nepříjemný zdravotní problém, který dokáže dítě výrazně omezit v jeho běžných aktivitách. Migréna se projevuje opakovaně bolestí hlavy a někdy i zvracením.

Jak pomoci s migrénou dětem?

Migrény mohou trápit děti všech věkových kategorií a mohou se opakovat i několikrát do měsíce.

Krátký akutní problém lze často mírnit léky, ale z dlouhodobého hlediska to není ideálním řešením.

V případě opakovaných migrén u dětí se mi velmi osvědčila Bowenova technika. Jde o jemné ošetření, které je dětem příjemné. Bohužel migrén se většinou nelze zbavit rychle a zároveň úplně. Jedná se tedy spíše o dlouhodobější spolupráci, ale za to lze bolesti často eliminovat velice výrazně a to bez užívání jakýchkoliv léků. Jako nejefektivnější se mi osvědčilo toto ošetření dítěti poskytnout 4x po týdnu a následně udržování jednou měsíčně.

Rád bych upozornil, že vše je individuální. Toto je doporučení z mé několikaleté praxe, které bývá nejefektivnější.

Objednání

Vzhledem k tomu, že většinu času trávím u klientů, pro objednání, prosím, využijte ideálně SMS. Na této stránce naleznete nejbližší volné termíny, které Vám mohu nabídnout. Těším se na Vás!

Reference

Zdravotní masáže doma

Dobrý den,
děkujeme Vám za perfektní masáž. Syna již delší dobu trápily bolesti zad. Na internetu jsme hledali nějaké vhodné masáže a zjistili jsme, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Zdravotní masáž od Vás byla velmi příjemná a uvolňující. Syn se po ní cítil velmi dobře!
Děkuji, Jana + Karin

Datum aktualizace stránky: 2024-5-14