mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Doplňkové techniky

Techniky, kterými mohu masáž doplnit pro větší efektivitu:

Masážní baňky

Masážní baňkyZdravotní masáže u starších dětí mohu doplnit o použití masážní baňky během masáže. Díky tomu se velmi rychle uvolní podkoží a více se prokrví masírované partie.

Kinesiotaping

KinesiotapingJedná se o aplikaci kinesiotejpů po masáži. Záleží, jakou technikou se tejp aplikuje, podle toho má následující účinek: podporuje uvolnění a lepší prokrvení přetíženého svalstva, podporuje lepší zapojení svalů ochablých, podporuje odtok lymfy v případě otoku, v případě korekční techniky podporuje správné držení těla...


Postizometrická relaxace

Postizometrická relaxacePostizometrická relaxace je velmi efektivní a rychlá technika pro uvolnění a protažení ztuhlého a zkráceného svalstva. Princip spořívá v postupném protahování a zatínání svalu.

Zdravotní masér terapeut

mobilní masér

Reference

Sportovní masáže

Krásný den pane Vopálka,
děkuji Vám za perfektní dětskou masáž. Vaše masáže jsou nejlepší, s kterými jsme se v Praze setkali. Dcera se synem se věnují závodně tenisu a nyní měli hodně náročné tréninky.Na Vašich stránkách jsem našla, že poskytujete i sportovní dětské masáže. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohla využít Vašich služeb. Sportovní masáže prý byly intensivní, ale zároveň příjemné. Děti se po nich cítily úžasně uvolněné a odpočaté.
Děkuji, Petra

Certifikáty opravňující mne poskytovat zde nabízené služby

Instruktor fitness
Masér pro sportovní a rekondiční masáž
Zdravotní masér
Diagnostika a strečink
Kinesiotaping
Masér - rekondiční specializace
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika