mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Doplňkové techniky

Techniky, kterými mohu masáž doplnit pro větší efektivitu:

Masážní baňky

Masážní baňkyZdravotní masáže u starších dětí mohu doplnit o použití masážní baňky během masáže. Díky tomu se velmi rychle uvolní podkoží a více se prokrví masírované partie.

Kinesiotaping

KinesiotapingJedná se o aplikaci kinesiotejpů po masáži. Záleží, jakou technikou se tejp aplikuje, podle toho má následující účinek: podporuje uvolnění a lepší prokrvení přetíženého svalstva, podporuje lepší zapojení svalů ochablých, podporuje odtok lymfy v případě otoku, v případě korekční techniky podporuje správné držení těla...


Postizometrická relaxace

Postizometrická relaxacePostizometrická relaxace je velmi efektivní a rychlá technika pro uvolnění a protažení ztuhlého a zkráceného svalstva. Princip spořívá v postupném protahování a zatínání svalu.

Zdravotní masér terapeut

mobilní masér

Reference

Sportovní masáže doma

Dobrý den,
děkuji za Vaše skvělé masáže pro děti. Byli jsme rádi za Vaši návštěvu. Dcera se věnuje atletice a poslední dobou měla náročné tréninky. Na internetu jsem našel, že poskytujete i sportovní dětské masáže. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Sportovní masáž prý byla intensivní, ale zároveň příjemná. Dcera se po ní cítila úžasně uvolněná a odpočatá.
S pozdravem, Standa

Certifikáty opravňující mne poskytovat zde nabízené služby

Instruktor fitness
Masér pro sportovní a rekondiční masáž
Zdravotní masér
Diagnostika a strečink
Kinesiotaping
Masér - rekondiční specializace
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika