mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Bolest kotníku u dětí

Bolest kotníku u dětíBolest kotníku u dětí - jedná se o náhlou událost, či dlouhodobý problém? Je třeba rychlé, ale efektivní řešení, rád Vám pomohu.

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem zdravotní masér terapeut. Mimo jiné dětem poskytuji i zdravotní masáže a ošetření v případě bolestí (nejen) pohybového aparátu, které rychle uleví a pomůže. Dále rád poradím a vysvětlím vhodné kompenzační cvičení, pomocí kterého lze těmto stavům předcházet.

Poskytnu Vám rychlé řešení na Bolest kotníku u dětí. Zde je důkaz díky referenci:

Relaxační masáže

Přeji hezký den,
chtěli bychom Vám poděkovat za Vaše služby, kterých jsme nedávno využili. Syn si již delší dobu přál vyzkoušet také relaxační masáž. Na internetu jsme našli, že poskytujete i masáže pro děti. Zaujaly nás především Vaše bohaté zkušenosti. Velmi nás tedy potěšilo, že jsme mohli využít Vašich služeb. Relaxační masáž si náramně užil. Prý byla tak příjemná, že dokonce u ní na chvíli i usnul.
Děkuji, Vilém + Lucie

Řešení Bolest kotníku u dětí

Ideální je problému Bolest kotníku u dětí se zbavit ihned! Masáže dětí se doporučují protože:

  • odbourávají bolesti
  • podporují zažívání
  • podpoří přirozenou imunitu dětí
  • Bolest kotníku u dětí se ihned odstraní

Bowenova technika doma

Dobrý den,
děkuji za Vaše služby, kterých jsem nedávno využil. Rádi jsme Vás poznali. Děti si občas stěžují na bolesti nohou - hlavně v noci. Poslední dobou rychle vyrostly, pravděpodobně se tedy jedná o růstové bolesti. Na internetu jsem našel, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Vaše ošetření pomocí Bowenovy techniky bylo velmi efektivní a rychlé. Druhý den po ošetření problémy ustaly.
S pozdravem, Petr

Reference

Relaxační masáže doma

Krásný den Petře,
chtěli bychom poděkovat za dětskou masáž. Dcera si již delší dobu přála vyzkoušet také relaxační masáž. Na internetu jsme našli, že poskytujete i masáže pro děti. Velmi nás tedy potěšilo, že jsme mohli využít Vašich služeb. Relaxační masáž se jí moc líbila. Dcera se po masáži cítila skvěle - odpočatá a uvolněná.
Těšíme se na příště, Petra + Zdeněk