mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Bolest ramene u dětí

Bolest ramene u dětíBolest ramene u dětí - jedná se o náhlou událost, či dlouhodobý problém? Je třeba rychlé, ale efektivní řešení, rád Vám pomohu.

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem zdravotní masér terapeut. Mimo jiné dětem poskytuji i zdravotní masáže a ošetření v případě bolestí (nejen) pohybového aparátu, které rychle uleví a pomůže. Dále rád poradím a vysvětlím vhodné kompenzační cvičení, pomocí kterého lze těmto stavům předcházet.

Poskytnu Vám rychlé řešení na Bolest ramene u dětí. Zde je důkaz díky referenci:

Relaxační masáže doma

Zdravím Vás Petře,
chtěla bych poděkovat za dětskou masáž. Byli jsme rádi za Vaši návštěvu. Dcera má velmi ráda relaxační masáže. Na internetu jsem našla, že poskytujete i masáže pro děti. Relaxační masáž se jí moc líbila. Dcera se po masáži cítila skvěle - odpočatá a uvolněná.
S pozdravem, Hanka

Řešení Bolest ramene u dětí

Ideální je problému Bolest ramene u dětí se zbavit ihned! Masáže dětí se doporučují protože:

  • odbourávají bolesti
  • podporují zažívání
  • podpoří přirozenou imunitu dětí
  • Bolest ramene u dětí se ihned odstraní

Zdravotní masáže

Zdravím Vás,
děkuji za Vaše skvělé masáže. Velmi jste nám pomohl. Děti již delší dobu trálipy bolesti kotníků. Na Vašich stránkách jsem našel, že poskytujete i zdravotní dětské masáže. Zdravotní masáže byly velmi intensivní a zároveň uvolňující. Děti se po nich cítily skvěle!
S pozdravem, Vilém

Reference

Dětské sportovní masáže

Dobrý den pane Vopálka,
chtěl bych poděkovat za perfektní dětskou masáž. Vaše návštěva nás moc potěšila. Dcera se věnuje závodně plavání a nyní měla hodně náročné tréninky. Na Vašich stránkách jsem našel, že poskytujete i sportovní masáže pro děti. Velmi se mi také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohl využít Vašich služeb. Při Vašich sportovních masáží si vždy dcera příjemně odpočine a nabere nové síly. Také jste ji již několikrát pomohl, když ji něco bolelo.
Vaše masáže jsou super a jsme za ně moc rádi! Adam