mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Skolióza u dětí

Skolióza u dětíSkolióza u dětí - jedná se o náhlou událost, či dlouhodobý problém? Je třeba rychlé, ale efektivní řešení, rád Vám pomohu.

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem zdravotní masér terapeut. Mimo jiné dětem poskytuji i zdravotní masáže a ošetření v případě bolestí (nejen) pohybového aparátu, které rychle uleví a pomůže. Dále rád poradím a vysvětlím vhodné kompenzační cvičení, pomocí kterého lze těmto stavům předcházet.

Poskytnu Vám rychlé řešení na Skolióza u dětí. Zde je důkaz díky referenci:

Zdravotní masáže pro děti

Dobrý den,
děkujeme za Vaše služby, kterých jsme nedávno využili. Vaší zdravotní masáží jste nám velmi pomohl. Děti si stěžovali nabolesti kotníků. Na internetu jsme hledali nějaké vhodné masáže a zjistili jsme, že poskytujete i masáže pro děti. Nabídl jste nám brzký termín zdravotních masáží, které dětem velmi rychle pomohly. Ihned po masážích cítily velkou úlevu.
Vašich služeb budeme určitě využívat i nadále, Standa + Anna

Řešení Skolióza u dětí

Ideální je problému Skolióza u dětí se zbavit ihned! Masáže dětí se doporučují protože:

  • odbourávají bolesti
  • podporují zažívání
  • podpoří přirozenou imunitu dětí
  • Skolióza u dětí se ihned odstraní

Dětské relaxační masáže

Krásný den pane Vopálka,
děkuji za Vaše skvělé masáže pro děti. Byli jsme rádi za Vaši návštěvu. Dcera si již delší dobu přála vyzkoušet také relaxační masáž. Na Vašich stránkách jsem našel, že poskytujete i relaxační masáže doma pro děti. Velmi se mi také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Relaxační masáž byla perfektní - velmi příjemná a uklidňující!
Vašich služeb budeme určitě využívat i nadále, Patrik

Reference

Sportovní masáže doma

Krásný den pane Vopálka,
chtěl bych poděkovat za dětskou masáž. Vaše masáže jsou nejlepší, s kterými jsme se v Praze setkali. Dcera se synem se věnují plavání a nyní měli náročné tréninky. Na internetu jsem našel, že poskytujete i Sportovní masáže doma pro děti. Při Vašich sportovních masáží si vždy příjemně odpočinou a naberou nové síly. Také jste jim již několikrát pomohl, když je něco bolelo.
Určitě se brzy opět ozveme, Radek