mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Bolest šíje u dětí

Bolest šíje u dětíBolest šíje u dětí - jedná se o náhlou událost, či dlouhodobý problém? Je třeba rychlé, ale efektivní řešení, rád Vám pomohu.

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem zdravotní masér terapeut. Mimo jiné dětem poskytuji i zdravotní masáže a ošetření v případě bolestí (nejen) pohybového aparátu, které rychle uleví a pomůže. Dále rád poradím a vysvětlím vhodné kompenzační cvičení, pomocí kterého lze těmto stavům předcházet.

Poskytnu Vám rychlé řešení na Bolest šíje u dětí. Zde je důkaz díky referenci:

Relaxační masáže doma

Zdravím Vás Petře,
rád bych Vám poděkoval za Vaše masáže pro děti. Vaše masáže jsou nejlepší, s kterými jsme se v Praze setkali. Dcera se synem si již delší dobu přáli vyzkoušet také relaxační masáže. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že poskytujete i masáže pro děti. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohl využít Vašich služeb. Relaxační masáže se jim moc líbily. Děti se po masážích cítily skvěle - odpočaté a uvolněné.
Děkuji, Standa

Řešení Bolest šíje u dětí

Ideální je problému Bolest šíje u dětí se zbavit ihned! Masáže dětí se doporučují protože:

  • odbourávají bolesti
  • podporují zažívání
  • podpoří přirozenou imunitu dětí
  • Bolest šíje u dětí se ihned odstraní

Zdravotní masáže doma

Dobrý den Petře,
chtěla bych Vám poděkovat za Vaše služby, kterých jsem nedávno využila. Rádi jsme Vás poznali. Děti si stěžovali nabolesti kolenou. Na Vašich stránkách jsem našla, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Po Vašich masážích se dětem velmi rychle ulevilo a v noci již hlavně mohly v klidu spát.
Určitě se brzy opět ozveme, Hana

Reference

Sportovní masáže pro děti

Přeji hezký den,
děkujeme za Vaše masáže pro děti. Vaše návštěva nás moc potěšila. Dcera se synem se věnují závodně tenisu a poslední dobou měli hodně náročné tréninky.Na internetu jsme hledali nějaké vhodné masáže a zjistili jsme, že poskytujete i sportovní dětské masáže. Zaujaly nás především Vaše zkušenosti. Sportovní masáže od Vás byly moc příjemné. Děti se po nich cítily skvěle - odpočaté a uvolněné.
Děkuji, Nela + Klára