mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518
Masáže pro děti
Masáže dětí
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti

Bolest tváře u dětí

Bolest tváře u dětíBolest tváře u dětí - jedná se o náhlou událost, či dlouhodobý problém? Je třeba rychlé, ale efektivní řešení, rád Vám pomohu.

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem zdravotní masér terapeut. Mimo jiné dětem poskytuji i zdravotní masáže a ošetření v případě bolestí (nejen) pohybového aparátu, které rychle uleví a pomůže. Dále rád poradím a vysvětlím vhodné kompenzační cvičení, pomocí kterého lze těmto stavům předcházet.

Poskytnu Vám rychlé řešení na Bolest tváře u dětí. Zde je důkaz díky referenci:

Sportovní masáže doma

Hezký den,
chtěli bychom poděkovat za dětskou masáž. Dcera se věnuje závodně plavání a nyní měla hodně náročné tréninky. Na internetu jsme našli, že poskytujete i sportovní dětské masáže. Velmi nás tedy potěšilo, že jsme mohli využít Vašich služeb. Sportovní masáž prý byla intensivní, ale zároveň příjemná. Dcera se po ní cítila úžasně uvolněná a odpočatá.
Děkuji, Adam + Lenka

Řešení Bolest tváře u dětí

Ideální je problému Bolest tváře u dětí se zbavit ihned! Masáže dětí se doporučují protože:

  • odbourávají bolesti
  • podporují zažívání
  • podpoří přirozenou imunitu dětí
  • Bolest tváře u dětí se ihned odstraní

Dětské sportovní masáže

Zdravím Vás pane Vopálka,
děkuji Vám za dětskou masáž. Dcera se synem se věnují často mají náročné tréninky. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že poskytujete i masáže pro děti. Velmi se mi také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Při Vašich sportovních masáží si vždy příjemně odpočinou a naberou nové síly. Také jste jim již několikrát pomohl, když je něco bolelo.
S pozdravem, Petr

Reference

Dětské zdravotní masáže

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za perfektní dětskou masáž. Vaše návštěva nás moc potěšila. U dcery se asi před měsícem vyskytly bolesti zad. Na Vašich stránkách jsem našla, že poskytujete i masáže pro děti. Velmi se mi také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Zdravotní masáž byla velmi intensivní a zároveň uvolňující. Dcera se po ní cítila skvěle!
Určitě se brzy opět ozveme, Klára